|
HotLog
День слова «Дякую»11 січ. 2022
Сьогодні, 11 січня, учні та працівники ліцею №19 (директор Орлата В. В.) долучилися до...
Сьогодні, 11 січня, учні та працівники ліцею №19 (директор Орлата В. В.) долучилися до святкування всесвітнього дня слова «Дякую». Усіх охочих було запрошено на захід «Дякую Тобі…», у рамках якого на оригінальних листівках можна написати слова вдячності своїм рідним та близьким людям. У «найвдячніший» день року, організатори заходу «Дякую Тобі…» запрошують ліцеїстів звернутися до тих, хто рідко чує ці слова, але заслуговує на них.
|