|
HotLog
Педагогічна рада29 груд. 2021
![]() 29.12.21 відбулася педагогічна рада "Мотивація самоосвітньої діяльності здобувачів освіти як важлива умова покращення якості освіти та творчого розвитку учнів". Вчителі Сергієнко Т.Г., Байова І.В., Цвітченко О.П.,Годько О.П., Смірнова В.А. в своїх доповідях поділилися досвідом формування в школярів мотивації до самоосвітньої роботи під час уроків, участі в проєктах, конкурсах, олімпіадах, МАН. Психологічна служба ліцею (Куковенкова Л., Полохач С.) надали корисні поради щодо розвитку позитивної навчальної мотивації учасників освітнього процесу як важливої умови покращення якості освіти та творчого розвитку учнів. |