https://drive.google.com/file/d/1jrzj-w33EX9TawUdz-EDH15ZfDjVyIoV/view?usp=sharing
Новини: 664
8 жовт. 2015
Форум екопроектів
![](/uploads/org1721/news_1446123229__thumb.JPG) 8 жовтня відбувся Форум екопроектів та екоініциатив учнівської молоді
міста Дніпродзержинська
6 жовт. 2015
ЗАСІДАННЯ В ЕКОЛОГІЧНОМУ МУЗЕЇ ШКОЛИ
![](/uploads/org1721/news_1446123003__thumb.JPG) 6 жовтня відбулося перше засідання музею безперервної екологічної освіти КЗ «СЗШ № 19», яке ознаменувало продовження роботи над проблемами екології міста.
2 жовт. 2015
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ
2 жовтня школа відзначала свято працівників освіти. Учнівське самоврядування організувало святкові привітання працівників школи.
30 вер. 2015
ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК
![](/uploads/org1721/news_1444667148__thumb.JPG) Силами вчителів, учнів, батьків на спортивному майданчику школи був організований благодійний «веселий ярмарок», на який запрошували всіх бажаючих.
28 вер. 2015
ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ АТО ТА ВОЛОНТЕРАМИ
На зустріч з учнями в школу завітали гості:
депутати міськради Підгурський Михайло Іванович, Ліснічий Ігор Станіславович; волонтери Неклеса Наталя Іванівна, Курбатова Наталя Анатоліївна, Брушковская Ольга Анатоліївна; воїн АТО Татаринов Сергій Геннадійович, голова жіночої ради Капінус Валентина Іванівна, ..
23 вер. 2015
ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, ризикуючи своїм життям.
21 вер. 2015
КОНКУРС МАЛЮНКУ НА АСФАЛЬТІ
![](/uploads/org1721/news_1444666540__thumb.JPG) 21 вересня пройшов конкурс малюнку на асфальті «Мирна країна – щаслива родина» для 2-4-х класів.
12 вер. 2015
ВІДКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО МАЙДАНЧИКУ
![](/uploads/org1721/news_1444666379__thumb.JPG) Відкриття футбольного майданчика в радгоспі «Дзержинець» відбулося 12 вересня напередодні 265-ї річниці міста. Організаторами свята були депутат міської ради Підгурський М.І. та депутат Баглійської районної в місті ради Сухракова Л.Ф.
11 вер. 2015
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
![](/uploads/org1721/news_1444666192__thumb.JPG) День здоров’я учні, батьки і педагоги школи традиційно провели на лоні природи. Завдяки генеральному директору ПАТ «Дніпро Азот» Сидорову С.Л. в с. Карнаухівка всіх доставили комфортабельні автобуси. Учні 10-го класу...
10 вер. 2015
СПАРТАКІАДА
![](/uploads/org1721/news_1444666036__thumb.JPG) 10 вересня в школі відбулося урочисте відкриття спартакіади. На свято були запрошені майстер спорту з легкої атлетики Білова В.М., багатократна чемпіонка України і нашої області
72716968676665646362
Новини: 1
18 жовт. 2011
Екскурсія в Дніпропетровськ до Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
![](/uploads/org1721/news_1322330585__thumb.JPG) Учні 11-Б класу прослухали цікаву лекцію з історії космонавтики. Побачили зразки космічних апаратів у натуральну величину, виготовлених на ВО "ПМЗ" і розроблених у ДКБ "Південне", космічні й бойові ракетоносії та їх макети, деталі виробів ракетно-космічної техніки.
5
Новини: 2
27 січ. 2012
Турнір ерудитів
![](/uploads/org1721/news_1329307274__thumb.jpg) Конкурс КВН серед хлопчиків і дівчат
30 жовт. 2011
Розваги
![](/uploads/org1721/news_1322682133__thumb.jpg) Нещодавно, в жовтні діти їздили в Петриківку, де ознайомились з майстрами народного мистецтва. Подивились виставку. Учні купували собі різні народні вироби, розписані петриківськими майстрами. Коли приїхали до школи, де зустрічали їх батьки, то всі грали на гарних українських сопілках.
147
Новини: 3
1 груд. 2011
«Бережи природу серцем»
![](/uploads/org1721/news_1325579342__thumb.jpg) Захід «Бережи природу серцем»
Розвішування годівниць, виготовлених учнями і батьками, в шкільному саду.
23 лист. 2011
«Осінь тиха, осінь мила, осінь наступила»
![](/uploads/org1721/news_1325578336__thumb.jpg) Осінній ярмарок
25 жовт. 2011
«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»
Виховний захід до урочистого святкування 68 річниці визволення міста Дніпродзержинська від німецько-фашистських загарбників
11109
Новини: 1
22 груд. 2011
Золота Підкова Львівщини
Доброю традицією 6 – А класу середньої загальноосвітньої школи № 19 стало завершення першого семестру екскурсією по рідній Україні. Цього року класний керівник Сапріко Олена Володимирівна разом з учнями та батьками вирішили відвідати Львів за екскурсійною програмою «Золота підкова Львівщини».
8
Новини: 4
16 трав. 2012
Екскурсія
![](/uploads/org1721/news_1339528914__thumb.JPG) Дніпродзержинськ у роки війни.
21 лют. 2012
Військово-патріотичне виховання
![](/uploads/org1721/news_1339530070__thumb.JPG) Один день життя в армії.
27 жовт. 2011
Екскурсія
![](/uploads/org1721/news_1339528798_21_thumb.JPG) Дорогами рідного міста
5 жовт. 2011
Життя класу
![](/uploads/org1721/news_1339528131_19_thumb.JPG) У 10- Б класі навчається 23 учні, серед них 14 дівчат і 9 хлопців.
22232119
|