|
HotLog
Арт- майдан думок9 лют. 2024
![]() Вчителі Ліцею №19 ( директор Вікторія Орлата) зібралися разом на Арт- майдані думок, щоб обговорити, як розуміють поняття академічної доброчесності. Вони відкрили для себе нові ідеї та погляди на цю важливу тему, обмінялися досвідом та враженнями. Академічна доброчесність є невід'ємною частиною освітнього процесу, яка вимагає від кожного педагога та учня дотримуватися високих стандартів етики і моралі. Ми дбаємо про якість і розвиток освіти, яку отримують наші здобувачі! Наша спільна праця і прагнення до розвитку чесності у навчанні допомагають крокувати вперед разом! |