|
HotLog
Українські жіночі прикраси26 трав. 2023
![]() Про що може розповісти намисто? Сьогодні учні початкової школи Ліцею 19 (директор Вікторія Орлата) відвідали Музей у валізі «Українські жіночі прикраси». Юні екскурсоводи (керівник Ганна Іванівна Щербина) розповіли про різновиди намиста, його цінність та лікувальні властивості. Традиційне українське намисто з його багатовіковою історією відроджується з новою силою, набуваючи сучасних відтінків та модних стилізацій в колекціях намист. |