|
HotLog
Підсумки акції "Нагодуй тварину"1 лют. 2023
![]() Протягом січня наш ліцей долучився до акції "Нагодуй тварину". Ми зібрали багато кормів,круп, теплих речей,щоб підтримати чотирилапих друзів в Кам'янському притулку для тварин Кам'янської міської ради. Чотирилапі друзі щиро дякують небайдужим учням, батькам та вчителям за участь у цій акції милосердя та сподіваються на вашу підтримку в майбутньому.
|