|
HotLog
Масляна16 лют. 2018
![]() Згідно традицій українського народу останній тиждень перед постом присвячен масляній. Це свято стало улюбленим для учнів, їх батьків та колективу школи. На засіданні ради школи «Лідер» педаго-організатор спільно з членами ради прийняли рішення провести конкурс млинців та оладків, благодійний ярмарок(в підготовці якого приймали активну участь команда «Січовики» гри «Джура» під гаслом «Добре діло») та нон-стоп. Всі класи підтримали це рішення і поставилися до нього відповідально та творчо. Дуже важко було журі вибрати переможців млинців тому перемогла дружба, всі учасники були нагородженні грамотами. також кожний клас прийняв активну участь у благодійному ярмарку , кошти якого вирішено використати для привітання жінок терцентру південного району. Святкова п’ятниця закінчилась танцювальним конкурсом нон-стоп, в якому прийняли участь команди 5-9 класів. Всі з задоволенням танцювали, віртуально мандрували країнами, відвідуючи карнавали. Завершуючим етапом конкурсу були хороводи.Класні керівники та глядачі не могли стояти спокійно, вони підтримували свої команди. Переможцями стали дві команди 6-А класа (Дзюбенко В.А.) та 5-А класа (Варакута Л.В.). Всі учасники нагороджені грамотами.
|