|
HotLog
ДТВ "Пролісок" зустрічає дітлахів (ІІ зміна)21 черв. 2016
Про різнопланове і змістовне дозвілля дбають начальник ДТВ «Пролісок» ІІ зміни Гаврилець Ірина Леонідівна, старший вихователь Бондаренко Світлана Миколаївна. Виховна робота табору спланована з урахуванням розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної роботи. Попереду чекає малят чудовий світ розваг і творчості. |