|
HotLog
Екскурсія в м.Дніпропетровськ15 січ. 2016
На останок ми відвідали Храм на честь ікони Іверської Божої Матері, де нас гостинно зустрів настоятель храму, отець Миколай Несправа і провів змістовну екскурсію по території храмового комплексу. Кожен з екскурсантів зміг прикластися до Святинь Храму, запалити свічку та взяти воду із свяченого джерела. Усі приїхали додому із особливими приємними враженнями від побаченого. |